Bar

BAR DĄBROWA GÓRNICZA

Tworzeń 127, 41-303

JADŁODAJNIA PRZY STACJI JUKOIL

Codziennie danie dnia w super cenie!

Bar Dąbrowa Górnicza przy stacji paliw JUKOIL oferuje tradycyjne dania barowe, takie jak: filet panierowane, karkówka, schab, de voillaille i inne. Dostępne są także zestawy obiadowe w kilku konfiguracjach oraz pyszny kurczak z grilla. Wybór dań różni się każdego dnia. Jadłodajnia ma na celu oferowanie znanej polskiej, domowej kuchni. Zdajemy sobie sprawę, że zawód kierowcy Tir-a nie należy do najlżejszych. Z tego powodu chcieliśmy połączyć tak wiele usług w jednym miejscu.

Zapraszamy wszystkich kierowców na pyszny posiłek. Mamy nadzieję, że oferowana przez nasz bar kuchnia przypomni domowe smaki i doda sił do dalszej podróży.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie dania były przygotowywane z wysokiej jakości produktów. Niestety ciągle w wielu przydrożnych barach spotyka się wiele złych praktyk. My zdajemy sobie sprawę, że oszczędzając na jakości daleko nie zajdziemy. Decydując się na posiłek w naszym barze kierowcy mogą być Państwo pewni obsługi i jakości dań zachęcających do kolejnych wizyt! Chcemy budować z Państwem trwałe relacje i stać się stałym miejscem odwiedzin na mapie miasta Dąbrowa Górnicza.

BAR KIEROWCY DĄBROWA GÓRNICZA

Jadłodajnia jest otwarta od poniedziałku
do piątku w godzinach: 10.00 – 16.00

Dania są dostępne na wynos (pakowanie 1zł).
Kurczak z grilla

KURCZAK Z GRILLA

zestawy obiadowe

ZESTAWY OBIADOWE

najlepsza cena

SUPER CENA

prezent stacja kontroli

PON-PT (10-16)